Максим Козменко
Рейтинг
+249.42
Сила
706.59

Максим Козменко

m-kozmenko

avatar
Та так, це те саме, що давати милостиню всім жебракам через співчуття й повагу до них як просто до людини… Цим же не я подаю, а «партія»… Зрештою про їхню нерозбірливість та грошову залежність я не думаю.
avatar
Так чого ж нечисту!? Може того «Михайлика» (як у мене в селі кажуть) неправильно зрозуміли. Може він і не чортик, а домовичок. За народними віруваннями між ними є різниця. Того можна й подружитися :))
avatar
Я беру лиш з поваги до людей, що підробляють так на щось собі для життя.
avatar
І кому ж чортик віддався на поруки? Зрештою, якщо чорт ніц не робив погане, навпаки — добре, то може й не такий вже він чортик і «не такий страшний, як його малюють»…
avatar
Всі ті їхні ґазетки, флаєрки, календарики, прапорці викидаються якщо не одразу, то через 10 метрів від ятки, з якої роздавали все це, до сміттєвої урни. Тому точно визначено, що така політреклама — сміття!
avatar
Якщо була спроба, я розцінюю її вже як втрату. Втрату розуму й святості.
avatar
Дякую Вам щиро!!!
avatar
Запальний й настановчий допис! Ніби виклик і заклик для людей. Це добре, давно пора відчути наново передчуття змін від власних дій, а не від очікування «на краще».
… Але є надто сміливі заяви про гроші, бізнес, корупцію, фінансові махінації. «Нє пойман, нє вор» як кажуть в народі. Проте хочеться вірити й повторювати іншу приказку: «Вор должен сідєть в тюрьмє!» Тому твої слова є черговим логічним відгуком на політичний гул. Ще трохи й зазвучить нова симфонія влади!!!
avatar
ВААААЙ!!! :)))
avatar
Ми однодумці!!!
avatar
Це правильно! Мистецтво не знакова система подій, а символіка емоцій від подій! (Принаймні я так вважаю :))
avatar
Малюнки цікаві… Половинчасті тіла. Без рук, ніг, голів… Ніби безвихідь. Чи то гілля, з якого спадає листя восени без волі гілля, чи то свічка, вогник якого що гасне без волі свічки… Ваші ілюзії символічні!
avatar
Нам теж таку ґазету принесли. Не просив і не хотів її брати, бо звик сам вибирати, що читати. І без їхньої щедрості… Хтось давав гречку замість грошей, а в нас ґазету замість туалетного паперу.
avatar
Саме тому й люблю прокидатися пошвидше, аби тішити й тебе, й себе.
avatar
Мені сподобалося звернення до Товариства захисту тварин! І як це вони ще не заборонили продавати, або називати страву «гарячими собаками»? Це ж не гуманно й провокує до агресії щодо беззахисних братів наших менших! ;)))))
avatar
Супер! Дякую! Якщо когось і зачепили, то спровокували реакцію, отже, змусили рухатися. А рух є життям ;)
avatar
Хочу долучити і свій допис до цієї надзвичайно цікавої та актуальної вже багато віків проблеми.
Спершу, пане Максиме, зауважу, що мені (як і багатьом іншим зацікавленим в проблемі) не вистачає конкретних посилань на зазначені фрази Айнштайна, Дарвіна. Звичайно, інтернет-ресурси цікаво, але довіра більша лежить до першоджерел. Тому було б правильнішим наводити цитати зі щоденників, книжок, статей власне авторів із зазначенням сторінки посилання.
Щодо «вчених», або ж науковців та віри, то потрібно класифікувати саме поняття віри до русла, в якій ведуться дослідження або розмірковування. Тобто чи це релігійний напрямок, чи психологічний, чи філософський, чи власне науковий. Бо вірять всі. Це така спільність людей. «Кто-то верит, что бог существует, кто-то верит, что его нет… И то, и другое недоказуемо» (цит. Пастора з к/ф «Берегись автомобиля»). Однак всі вірять. Як мінімум вірять в себе та свою роботу. Декарт визначав віру як передумову розуму та буття в тезі «Мислю, отже, існую» (не вірячи в силу власного розуму, ми постійно довіряли б Демону, що нам бреше). Тому питання віри в плані психологічного та філософського тлумачення має неабияку роль в житті та діяльності людини.
Релігійна ж віра є заспокоєнням того страху, який людина отримала в спадок з архетипами у соєму несвідомому. Страх невідання життєвих перемін, страх смерті, страх відповідальності, страх вибору… Мені видається віра в релігії, де збереглися персоніфіковані божества, банальним заплющенням очей перед відповідальністю («На все воля Божа», «Ми — раби Господні» тощо). В більш розріджених релігіях (маю на увазі, абстрагованих від конкретного), приміром буддизмі й даосизмі, віра полягає саме у відповідальності за теперішнє й майбутнє життя. У вдосконаленні та пошуках виходу з проблем. Християнство, іслам, іудаїзм, на мій погляд, уникають вдосконалення, бо первинно прийняли думку, що вони не можуть бути досконалими («тіло від народження грішне», «починаючи від Адама і Єви, всі люди грішні»).
І до чого все це я… По-перше, науковці — віруючі, бо вірять в себе, в дослідження, в успіх. По-друге, науковці — бувають духовно розвиненими й вірять у Духовний прояв, Духовний Світ, Духовність світу (інакше б не шукали невідомого й невидимого). По-третє, науковці — бувають повністю матеріалістичного світогляду (і заперечують, як діти, будь-який прояв нематеріального, що, зрештою, їх робить недосконалими та обмеженими). По-четверте, науковці — люди. І момент об'єктивності присутній в їхніх дослідженнях настільки ж, скільки вони хочуть його там бачити. Софіст Протагор мав слушність: «Людина є мірою всіх речей — існуючих в тому, що вони існують, неіснуючих в тому, що вони не існують». І Ваша правда, Максиме, «Словом я не хочу нікого переконувати, так як і мене навряд чи переконає хтось з присутніх тут.»…
… Вибачте, якщо в моїх поглядах щось може видатися різким та образливим.
avatar
Дякую за означення!
avatar
Будівля не вписується за архітектурним стилем в жилу частину вул. Б.Хмельницького і крапка. Існують естетичні й етичні норми архітектурного планування (сюди включаємо композицію, дизайн), за якими потрібно дотримуватися відповідності в стилі й формі забудови. Поруч із неоренесансними, ар-деко, барокальними будинками втиснули «пекучий» взірець хай-теку й урбаністики. Ні тобі плавного переходу між епохами в архітектурі, ні симбіозу в змінах стилів, ні найменшої еклектики архітектурного стилю, який переважає на всіх чернівецьких будинках і створює саме той колорит «взаєморозуміння й толерантності», яким славиться наше місто.
Ця скляна будівля нагадує голубу коронку поміж здоровими білими зубами. Може й гарно, але недоречно. Можна обійтися звичними замінниками.
Я проти такої свавільної та безґлуздої забудівлі. Я за оприлюднення свавільних та безґлуздих забудовників!
avatar
Я також приєднуюся до слів подяки. Бо ситуація огидна й безглузда. Непоодинока. А Резиденція наша найнещасніша в усій такій маразматиці. Мені чимось вона нагадує пошарпаного й звошілого лева в маленькій клітці домашнього звіринця. І хвалимося, і показуємо, і не дбаємо, і вбиваємо. Якщо й досі територія памятки світової спадщини не освітлена належним чином (як приміром вся центральна частина міста), не продубльована іноземною мовою корисна інформація (та й взагалі там ніякої інформації немає), не зазначений прейскурант послуг і не вивішена карта колишньої Резиденції Митрополитів Буковини і Далмації, то так воно і буде. Аж доки нові мер і ректор не прийдуть і нашвидкоруч заляпають перечислені нами недоліки. Що ж, помальована клітка в задрипаного лева вже покращує його сприйняття… Так напевно й думають ті, «керманичі». Ще раз дякую за наведений приклад культурного парадоксу!